تبلیغات
عکس کده - انتخاب رنگ خط چشم بر اساس رنگ چشم ها
عکس کده
جدید ترین ها رو از ما بخواهید

مرتبه
تاریخ : چهارشنبه 9 مرداد 1392

انتخاب رنگ خط چشم بر اساس رنگ چشم ها

 

wear colored eyeliner انتخاب رنگ خط چشم بر اساس رنگ چشم ها

خط چشم رنگی یکی از جالبترین ترفند های آرایشی است . خط چشم رنگی یک جایگزین بزرگ برای خط چشم های تکراری مشکی ،سفید و قهوه ای است . این نوع خط چشم می تواند به خودی خود و بدون استفاده از سایه کشیده شود . البته برای انتخاب رنگ آن باید به رنگ چشم و رنگ پوست نیز دقت شود

انتخاب رنگ

اگر رنگ چشم قهوه ای باشد ، اولین رنگی که توصیه می شود بنفش است البته رنگ های طلایی و مسی نیز به رنگ چشم قهوه ای زیبایی خاصی می بخشند .

اگر رنگ چشم آبی باشد ، خط چشم های نارنجی ، سبز و یا برنز می تواند جلای خاصی به آن ببخشد و هم چنین می توانید با استفاده از رنگ آبی تیره تر از چشمتان ترکیب فوق العاده ای را به وجود آورید .

lime crime color liquid eyeliner demo انتخاب رنگ خط چشم بر اساس رنگ چشم ها

اگر رنگ چشم سبز باشد ، خط چشم های سبز ،قهوه ای ،فندقی و مسی خط چشم های مناسبی برای این رنگ چشم است .

خط چشم های رنگی برای مراسم و جشن های دوستانه و اسپرت بسیار پر طرفدار می باشند . و هم چنین می توانید با توجه به رنگ لباستان آرایش چشم عروسکی ،جذاب و زیبایی داشته باشید .

سایه چشم نیز می تواند ترکیب زیبایی با خط چشم های رنگی به وجود آورد البته باید در انتخاب رنگ ها بسیار دقت داشته باشید و اگر رنگ های متناسبی را برای ترکیب انتخاب نکرده باشید نه تنها زیبایی به آن نمی بخشید بلکه باعث بد به نظر رسیدن آن نیز می شوید .
طبقه بندی: دنیای مد، 
برچسب ها: آرایش چشم، انتخاب رنگ خط چشم، انتخاب رنگ خط چشم بر اساس رنگ چشم ها، انتخاب رنگ سایه، ترفند های آرایشی، خط چشم، خط چشم بر اساس رنگ چشم، خط چشم برای چشم آبی، خط چشم برای چشم سبز، خط چشم برای چشم طوسی، خط چشم برای چشم قهوه ای، خط چشم رنگی، خط چشم عروس، خط چشم عروسکی، خط چشم فانتزی، خط چشم مشکی، مدلهای خط چشم، مدلهای سایه،
ارسال توسط بهنام رزاقی
آرشیو مطالب
صفحات جانبی
پیوند های روزانه
امکانات جانبیدر این وبلاگ
در كل اینترنت

قالب وبلاگ